Category Archives: Draudimas

Klausimai ir ieškomi atsakymai

Klausimai ir ieškomi atsakymai

Planuoju kelionę į užsienį: klausimai, kuriuos turiu sau užduoti

Praėjusioje dalyje jau minėjome, kad  kelionę į užsienį planuojantis žmogus turėtų savęs paklausti įvairių su šiuo procesu susijusių klausimų: atsakyti sau, koks yra kelionės, į kurią šalį vyks (kartais tai jau yra numatyta, o kartais – tenka rinktis iš kelių galimų variantų, atsižvelgiant į tam tikras aplinkybes), o taip pat atsakyti sau į klausimą, ar reikalingas kelionės draudimas (specialistai ragina įsigyti šią paslaugą, tuo tarpu pigus kelionės draudimas internetu gali būti ypač vertingas). Vis dėlto, siekiantiems tobulos kelionės, verta prisiminti, jog yra ir daugiau klausimų, kuriuos būtina sau užduoti. Kokie likusieji? Apie viską – jau netrukus.

Kiek laiko truks kelionė?

Dar vienas klausimas, į kurį sau turėtumėte atsakyti dar prieš išvykdami į kelionę, yra toks: kokia bus jos trukmė? Kai kuriais atvejais tam tikros aplinkybės nulemia, kokia bus kelionė trukmė, tačiau kai kuriais iš jų pats keliautojas gali laisvai nuspręsti, kiek laiko skirs kelionei. Beje, na, jei, o mėgstate improvizacijas, tokiu atveju belieka tik prisiminti, jog visada egzistuoja galimybė pratęsti atostogas.

klausimai

Koks bus kelionės biudžetas?

Kelionių planavimo ekspertai pataria dar prieš išvykstant atsakyti ir į dar vieną klausimą. Koks bus kelionės biudžetas? Tiesa, atsižvelgiant į šį klausimą, belieka tik pridurti, kad visus keliautojus galima suskirstyti į dvi grupes: tie, kurie turi iš anksto numatytą biudžetą ir tie, kurie kelionės išlaidoms netaiko jokių apribojimų.

Kokios paslaugos bus reikalingos ir kurias iš jų yra būtina rezervuoti iš anksto?

Visai nesvarbu, kokio pobūdžio ar trukmės kelionę planuojate, be tam tikrų paslaugų tikrai neišsiversite. Belieka tik pridurti, kad siekiant tobulai sklandžios kelionės, yra būtina iš anksto pagalvoti, kokios paslaugos bus reikalingos ir, esant poreikiui, kai kurias iš jų, pavyzdžiui, apgyvendinimo paslaugas, rezervuoti.

Kas vyks kartu?

Ne ką mažiau svarbus yra ir dar vienas klausimas, į kurį, atsakymą iš anksto turėtų surasti visi, planuojantys į kelionę vyksiantys ne vieni: kas vyks kartu su jumis? Kad ir kas tai būtų, būtinai atsižvelkite į su jumis kartu vyksiančių žmonių  nuomonę.

Taigi, dabar jau sužinojote visus klausimus, kuriuos yra būtina užduoti sau prieš išvykstant į kelionę. Ir nors dauguma keliautojų galvoja, kad nėra būtina ieškoti atsakymų, iš tiesų situacija  yra visai kitokia – atsakymai į šiuos klausimus viena geriausių priemonių  siekiant tobulos kelionės. Todėl ir siūlomas pigus kelionės draudimas internetu neapsunkins Jūsų piniginės, bet nutikus nelaimei, pagelbės reikiamu metu.

Taip pat skaitykite:

Kaip susirasti patį pigiausią draudimą

Kaip susirasti patį pigiausią draudimą

Pigiausias draudimas internetu: kaip jo ieškoti?

Draudimas – nesvarbu, kurios rūšies, yra labai svarbus. Nepriklausomai nuo to, ką norite apdrausti (grėsmė gali iškilti bet kam, pradedant jūsų sveikata ir užbaigiant transporto priemone), svarbu suprasti, kodėl reikia draustis. Priežastis – paprasta, tačiau labai reikšminga: nelaimės atveju bus padengti nuostoliai. Tarkime, kad ir kelionės metu, gali dingti jūsų bagažas ar galite gauti netikėtą traumą, kuriai prireiks brangios užsienio šalių medicininės pagalbos. Todėl, tokių atvejų išvengimui, dažnas keliautojas naudojasi ir jaučiasi saugiai su kelionių draudimu. Tačiau, kaip žinia, prieš norint gauti tam tikrą sumą pinigų, kuri ir būtų skirta nuostoliams padengti, pirmiausia reikia apsidrausti. Tai padaryti labai paprasta – tereikia nuspręsti, koks draudimas jums yra reikalingas, rasti įmonę, galinčią pasiūlyti apsidrausti jums reikiamu draudimu bei užpildyti paraišką (patogumo dėlei tai galima padaryti ir internetu). Tačiau norisi pabrėžti, kad dažniausiai žmones domina vienas dalykas – draudimo kaina. Tai reiškia, jog visi nori apsidrausti išleisdami šiam tikslui kuo mažiau pinigų. Ar tai yra įmanoma? Taip, tereikia žinoti, kaip sužinoti apie pačius palankiausius pasiūlymus. Tiesa, šiam tikslui reikės interneto. Taigi, jei norite sužinoti, koks egzistuoja pigiausias draudimas internetu, kaip gauti naujausią informaciją apie palankiausias kainas, skaitykite toliau.
Prieš pradedant dalinti patarimus, reikia akcentuoti, jog šiuo metu veikia nemažai įmonių, kurios teikia draudimo paslaugas. Gali būti sudėtinga suspėti sužinoti, ką tam tikru momentu siūlo visos šios įmonės, tad tikslinga atsirinkti kelias ar keliolika įmonių, kurios labiausiai traukia jūsų dėmesį. Na, o tuomet – metas imtis veiksmų.
Jei jūsų tikslas yra pigiausias draudimas internetu, būtina laiku gauti pačią naujausią informaciją apie galiojančius pasiūlymus. Savaime suprantama, tokią informaciją draudimo paslaugas teikiančios įmonės dažniausiai talpina savo interneto svetainėse, tačiau, ar turėsite noro bei laiko kasdien į jas užsukti, tam, kad pirmieji išgirstumėte apie palankias sąlygas. Būtent todėl verta pasinaudoti priemonėmis, kurios leis jums sutaupyti ne tik laiko, bet ir brangios savo energijos. Viena iš tokių priemonių – naujienlaiškiai. Jums tereikia juos užsisakyti, o svarbi informacija apie pigiausius draudimus, jus pasieks savaime.
Pigiausias draudimas internetu, o tiksliau – informacija apie jį, jus gali pasiekti ir kitu būdu. Vienas madingiausių būdų, kaip žaibiškai paskelbti informaciją apie tam tikrą pasiūlymą , yra reklama socialiniuose tinkluose. Ne paslaptis, jog geriausius savo pasiūlymus socialiniuose tinkluose reklamuoja ir draudimo įmonės. Ko gero, ir jūs esate vienas iš daugelio šimtų tūkstančių, kurie turi savo profilius kuriame nors iš socialinių tinklų? Tokiu atveju jums tereikia savo draugų sąraše turėti ir draudimo kompanijas ir informacija apie pigiausius draudimus internetu jus pasieks akimirksniu.
Kaip matyti, pigiausias draudimas internetu beveik pasiekiamas ranka – reikia įdėti labai mažai pastangų tam, kad jus pasiektų informacija. Tad belieka apsidrausti ir gyventi ramiai bei saugiai.

Straipsnis parašytas: 2015-02-03

KASKO draudimas, kaip papildomas yra pats geriausias

KASKO draudimas, kaip papildomas yra pats geriausias

Visi transporto priemonių savininkai žino, kad draudimas gali padėti išvengti didelių finansinių nuostolių. Tai labai naudinga paslauga. Žinoma, kad privalomasis transporto priemonių civilinės atsakomybės draudimas yra neišvengiama draudimo rūšis, kuria būtina draustis visiems jų savininkams, tačiau dažnai pasirenkamas ir KASKO draudimas.

Ši draudimo rūšis skiriasi nuo privalomojo, nes pasirenkama savanoriškai. Skirtumų yra ir daugiau. Vienas iš jų – kaina. KASKO kainuoja brangiau, nes draudžiamasi nuo įvairių veiksnių. Peržvelgę draudimo bendrovės pateiktą pasiūlymą pamatysite, kad jis galioja ne tik tais atvejais, kai reikia atlyginti tretiesiems asmenims padarytą žalą eismo įvykio metu, bet ir kitais atvejais. Pavyzdžiui, radus apgadintą automobilį, o kaltininko taip ir nesuradus arba įvykus tam tikriems gamtos reiškiniams, kurie apgadino automobilio išvaizdą.

Didžiausia kiekvieno automobilio savininko baimė – vagystė. Ypatingai nusikaltėlių turėtų saugotis tie, kurių transporto priemonė patenka į vagiamų automobilių sąrašus. Žinoma, tai nereiškia, kad apsidraudus galima visai nesirūpinti automobiliu, tačiau įvykus draudiminiam įvykiui žala bus atlyginta. Tai galioja tiek pačio automobilio vagystei, tiek ir jo detalėms. Taip pat svarbu ir patiems imtis atsargumo priemonių bei visuomet įsitikinti, kad įjungėte apsaugos sistemą.

KASKO draudimas yra daug naudingesnis, nei privalomasis transporto priemonių civilinis draudimas. Juo verta apsidrausti ne tik tiems, kurių transporto priemonė patenka į vagiamų automobilių sąrašus, bet ir tiems, kurie turi antikvarinius ar itin brangius automobilius. Taip pat labai dažnai juo apdraudžiamos transporto priemonės, kurios turi vertingų patobulinimų.

Verta paminėti tai, kad KASKO draudimo kaina nėra visiems vienoda, o ir draudimo bendrovių pasiūlymai gali ženkliai skirtis. Daug kas priklauso nuo automobilio markės ir modelio, gamybos metų ir jo galutinės vertės esamu momentu. Taip pat svarbu atidžiai perskaityti pasiūlymo sąlygas, nes jos dažnai skiriasi, o tai ir įtakoja kainą. Nesusižavėkite iškart tik kaina. Visuomet peržvelkite ir sąlygas. Sutartis pasirašoma turi būti tik tuomet, kai jums viskas tinka. Pavyzdžiui, vienur gali būti siūloma išskaita (franšizė) 145 EUR, o kitur gerokai mažesnė, tačiau bendra draudimo suma didesnė. Visuomet reikia paskaičiuoti, kiek mokėti jums finansiškai naudinga.

Savanoriškai apdraudus savo transporto priemonę galima išvengti net ir labai didelių finansinių nuostolių. Tai saugumo garantija, kurią įsigyti nesudėtinga. Jos naudą pajusite ne tik tuomet, kai įvyks tam tikras draudiminis įvykis, bet nuo pat draudimo poliso įsigijimo minutės jausitės saugūs.

Straipsnis parašytas: 2015-01-08